Ogłoszenia


Rok szkolny rozpoczęty?

W poniedziałek, 3 września, podczas uroczystych akademii uczniowie klas 1-6 wraz z wychowawcami zainaugurowali nowy rok szkolny 2012/2013. W 33 oddziałach klasowych (ponad 800 uczniów) będzie uczyć 60 nauczycieli. Uśmiechnięci, odświętnie ubrani z nadzieją, że ten rok będzie pomyślny uczniowie oczekiwali na pierwsze spotkanie z kolegami z klasy i wychowawcami. Przed nami nowe wyzwania, dlatego życzymy dyrekcji, nauczycielom satysfakcjonującej pracy a uczniom wytrwałości w nauce oraz osiągania jak najlepszych wyników. Powodzenia!

 


Przy Solskiego zmiany?

Jesteśmy u progu nowego roku szkolnego, a w ,,szóstce?? zmiany. I tak jak w życiu coś się kończy, a coś zaczyna, od nowego roku szkolnego 2012/2013 nowym dyrektorem SP6 został pan Grzegorz Tychanowicz- dotychczasowy zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Jego poprzednik pan Lech Stacho był dyrektorem ,,szóstki?? aż przez 22 lata. Nauczyciele i uczniowie uroczyście pożegnali pana dyrektora 30 czerwca podczas akademii na zakończenie roku szkolnego, na której to pan Lech Stacho dzielił się swoimi wspomnieniami i wrażeniami z długoletniej pracy.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego podczas akademii serdecznie powitamy nowego ,,gospodarza?? naszej szkoły, życząc mu pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz dobrej współpracy z gronem pedagogicznym, rodzicami i uczniami.

 

zobacz galerię>>
 

Baltie... bawimy się  i uczymy  programować

Informujemy, że została zakupiona licencja Baltie 3 dla całej szkoły oraz uczniów. Jest to wspaniałe narzędzie do nauki programowania. Każdy uczeń i nauczyciel może zainstalować oprogramowanie w domu. Numer licencji dostępny jest u każdego na koncie. Więcej informacji można uzyskać u swojego nauczyciela lub nauczyciela informatyki p. Bożeny Lenartowicz. Program można pobrać ze strony: www.baltie.pl. Na stronie www.baltie.net znajdziesz wszystkie informacje dotyczące aktualnych konkursów. Zachęcam do brania udziału w konkursach międzynarodowych, krajowych wszystkich uczniów z klas od I do VI.

Uczniu - bądź twórczy!

 

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych  w roku szkolnym 2012/2013

 

Dyrektor szkoły zarządził  dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych:

11 października 2012 r.

2 listopada 2012 r.

4 kwietnia 2013 r.

2 maja 2013 r.

29 maja 2013 r.

31 maja 2013 r.

 

 
« PoczątekPoprzednia2122NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting