Ogłoszenia
Tryb odbioru świadectw, harmonogram.
 
Biblioteka- procedury bezpieczeństwa i harmonogram zwrotu książek

 

 

 
Zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne w czasie wakacji.

 

W dniach od 12 do 26 czerwca 2020 r. w naszej szkole prowadzona będzie rekrutacja na zajęcia profilaktyczno – sportowo  -rekreacyjne dla dzieci z klas I – III, które spędzają wakacje w mieście. Uczniowie zapisywani będą do 3 różnych grup na każdy z dwóch turnusów:

I          06 – 10 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

II         13 – 17 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

W trakcie zajęć dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek, natomiast rodzice pokryją koszty zaplanowanych w programie działań.

Zgłoszenie dziecka na półkolonię należy dokonać telefonicznie – nr do kontaktu: 17 7875270 lub e-mailowo – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące półkolonii zostaną przekazane w późniejszym terminie zainteresowanym rodzicom.

 
Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty

 

 
Dziecięca Rada Miasta

Nasza szkoła już po raz dwudziesty organizuje Dziecięcą Radę Miejską, Tegoroczna, z uwagi na bezpieczeństwo zostanie przeprowadzona zdalnie. Każdą szkołę podstawową z naszego miasta będzie reprezentował jeden uczeń. Z naszej szkoły będzie to Julia Drozdowska, uczennica klasy 8 d. Natomiast przewodniczącym Dziecięcej Rady Miejskiej został Szymon Markulis, uczeń klasy 8 b. Obrady tej wyjątkowej sesji odbędą się 4 czerwca 2020 roku o godzinie 10.00. Relacja z obrad wkrótce. Mariola Drewniak

 
Harmonogram zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych

 

ORGANIZACJA ZAJĘĆ NA TERENIE SZKOŁY OD 25.05.2020 R.

Od 25 maja 2020 r. w szkole, w budynku przy ul. Solskiego 8 w godzinach od 700 do 1530, prowadzone będę zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III, których rodzice zadeklarowali chęć skorzystania z tej formy pomocy.

Ponadto dla uczniów klas I-III, również w budynku przy ul. Solskiego 8, organizowane będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych, w pięciu wyznaczonych grupach według podanego harmonogramu.

Plan zajęć rewalidacyjnych w każdym przypadku ustalany będzie indywidualnie.

Natomiast konsultacje dla uczniów klas VIII odbywać się będą w budynku przy ul. Biernackiego 6 zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Rodzice, którzy zadeklarowali udział dziecka w zajęciach czy konsultacjach, zobowiązani są do uzupełnienia oświadczeń i deklaracji oraz przesłania ich na e-mail szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Konsultacje z uczniami klas 8 (język polski, język angielski, matematyka)

Grupa I. Klasa 1a i 1b


Grupa II. Klasa 1c


Grupa III. Klasa 2a i 2c


Grupa IV. Klasa 2b


Grupa V. Klasa 3b

 
Procedury obowiązujące w czasie pandemii w SP 6

Procedury obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu od dnia 25.05.2020 w związku z wprowadzeniem zajęć opiekuńczo - wychowawczych z elementami  zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I - III, zajęć rewalidacyjnych oraz konsultacji dla uczniów klas VIII i klas IV - VII, którzy zgłosili chęć udziału w nich.

1. Procedury zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników

 

w okresie pandemii COVID-19 w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu

2. Procedury mycia i dezynfekcji zabawek w szkole

3. Karta monitoringu pomiaru temperatury

4. Oświadczenie rodziców

5. Deklaracja rodzica/opiekuna prawnego

 
Konkurs „Śpiewać każdy może”

Zapraszamy do udziału w konkursie piosenki online „Śpiewać każdy może”.

Regulamin i podkład muzyczny jest na stronie SP1

www.sp1.mielec.pl

 
Konkurs ogłoszony przez Urząd Miejski

Poniżej link do konkursu ogłoszonego przez Urząd Miejski w Mielcu. Zapraszamy do udziału.

https://www.mielec.pl/wymysl-wierszyk-o-mielcu-i-zdobadz-nagrody/

 
550-ta rocznica lokacji miasta Mielca

Drodzy Uczniowie,

w związku z wielkim wydarzeniem, jakim jest 550-ta rocznica lokacji miasta Mielca, pragniemy mimo czasu, w jakim się znaleźliśmy, cieszyć się tą chwilą.  Przenosimy więc nasze świętowanie do przestrzeni wirtualnej.

Dyrekcja  SP6 wraz z Samorządem Uczniowskim zapraszają do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym na tę okazję konkursie. Zasady są proste. Należy w grze Minecraft zbudować jakiś obiekt/budynek/zabytek/pomnik lub całe osiedle naszego miasta, zrobić zdjęcie swojej pracy (printscreen) i przesłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 30.04.2020 r. Przy większych projektach dopuszczamy możliwość pracy zbiorowej (max. 5 osób). Życzymy udanej zabawy!

Przykładowe prace
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting